سوالات کاربران

با همان پول همیشگی، این بار بیشتر خرید کن

تخفیف های کاملا واقعی و شگفت انگیز بگیرید ، قدرت خریدتان را بالا ببرید و بیشتر به نیازهایتان برسید.

ایـپول کاملا با اعطای تخفیف گروهی تفاوت میکند. تخفیف های ایـپول شامل کل محصولات یک پذیرنده می باشد. نیازی نیست قبل از مراجعه هماهنگ کنید و یا خرید خود را از طریق بن یا کوپن انجام دهید و خیلی مزایای دیگر.

کافیست برنامه ایـپول را دانلود و نصب نمایید، سپس فرم عضویت را تکمیل کرده و وارد نرم افزار شوید. از قسمت تخفیف یاب پذیرندگان ما را بیابید، صفحه اختصاصی آنها را مطالعه کرده و اگر مورد نیاز بود، به آنها مراجعه کنید. هنگام پرداخت از ایـپول استفاده کنید ، هم تخفیف بگیرید، هم شانس برنده شدن جایزه داشته باشید.

سوالات مشتريان ايپول

 • ايپول به چه معناست ؟

ايپول از ۲ واژه pool  و e تشكيل شده و به معناي كيف پول الكترونيكي است.

 

 • ايپول چيست ؟

يك نرم افزار كامل براي گوشي هوشمند كه به دليل امنيت مالي بالا باعث حذف پول نقد شده و داراي امكانات بسيار زيادي است.

 

 • چگونه مي توان ايپول را نصب كرد ؟

نصب ايپول به ۲ صورت امكان پذير است : اول از طرف وب سايت شارژايران و دانلود نرم افزار

دوم : اگر دوستان و آشنايان تان اين نرم افزار را داخل تلفن همراهشان داشتند مي توانند براي شما هم انتقال دهند.

 

 • چگونه نزديك ترين پذيرنده مورد نيازم را پيدا كنم؟

از صفحه اول نرم افزار داخل گزينه تخفيف ياب شده و بعد از آن گزينه پذيرندگان اطراف من را انتخاب مي كنيد.

 

 • آيا تنها با دانستن نام پذيرنده يا فروشگاه مورد نيازم مي توانم آن را پيدا كنم ؟

از صفحه اول نرم افزار داخل گزينه تخفيف ياب شده و بعد از آن گزينه يا كد پذيرنده را انتخاب مي كنيم.

 

 • آيا امكانات و خدمات پذيرنده از قبيل محصولات و تخفيفات در نرم افزار قابل روئيت است ؟

بله . در صفحه اول گزينه تخفيف ياب و سپس پذيرندگان اطراف من را انتخاب كرده ، بعد از باز شدن صفحه و انتخاب پذيرنده مورد نياز مي توانيد امكانات ، محصولات و تخفيفات مورد نظرتان را مشاهده كنيد.

 

 • مسير دسترسي به پذيرنده را چگونه مي توانم پيدا كنم ؟

در صفحه اول نرم افزار داخل گزينه تخفيف ياب شده و بعد از آن گزينه پذيرندگان اطراف من را انتخاب كرده ، بعد از بازشدن صفحه و انتخاب پذيرنده مورد نظرتان  و انتخاب علامت سبز رنگ مكان ياب مي توانيد اطلاعات نقشه  و مسير دسترسي به پذیرنده ی مورد نظرتان را پيدا كنيد.

 

 • آيا نياز است پذيرنده بداند من ايپولي هستم ؟

خير . فقط در لحظه پرداخت متوجه مي شود كه شما ايپولي هستيد .

 

 • آيا كيفيت محصولاتي كه پذيرنده به مشتريان ايپولي و غير ايپولي مي دهد يكسان است ؟

بله در صورت عدم كيفيت كالا و برخورد ناشايست مي توانيد از صفحه اول نرم افزار گزينه پشتيباني رايگان را انتخاب كرده ،تيكت بزنيد و يا تماس رايگان با شما را فعال كرده و مشكل خود را مطرح كنيد.

 

 • روند خريد چگونه است ؟

خرید از طریق اینترنت :

از صفحه اول گزينه خدمات خريد و سپس خريد با شناسه پذيرنده را انتخاب و در صفحه جديدي كه باز شده شناسه پذيرنده را وارد كرده و وارد صفحه پذيرنده شده ، قسمت تائيد و ادامه را انتخاب كرده ، مبلغ را وارد كرده و گزينه ايجاد فاكتور را انتخاب و بعد از آن ثبت را مي زنيم و اكنون خريد انجام مي شود.

خرید از طريق پيامك :

ارسال کد از چپ به راست ( رمز دوم حساب ايپول * مبلغ خريد (به ريال) * كد پذيرنده * ۱۰۱ ) به شماره ۰۹۳۵۵۹۰۹۰۰۶ ( اين شماره قابليت دريافت تماس را ندارد )

 • چگونه بدون اينترنت مي توانم از موجودي خودم اطلاع پيدا كنم ؟

شما مي توانيد براي اطلاع از موجودي حساب خود عدد ۱۰۰  را به شماره ۰۹۳۵۵۹۰۹۰۰۶ ارسال نمائيد. (هزينه پيامك ۷۰ تومان مي باشد كه از حساب ايپولي شما كسر و در صورتی که پولی در حساب شما نباشد ، پیامکی برای شما ارسال نخواهد شد.)

 • اگر موقع خريد اينترنت نداشتم چه كنم ؟

از صفحه اول گزينه خدمات خريد را انتخاب كرده و خريد آفلاين را انتخاب نموده ، در صفحه جديد كه در كادر اول ، مبلغ را به ريال وارد كرده در كادر دوم شناسه پنج رقمي پذيرنده را وارد كرده و در كادر سوم رمز ايپولي خود را وارد كرده و ارسال درخواست را زده و پس از تائيد خريد شما انجام مي شود 

لازم به ذكر است كه اين قسمت بصورت آفلاين و با همان سيم كارت مورد نظر موقع ثبت نام مي باشد و شارژ حداقل  يك sms را داشته باشد در غيراينصورت مي توان با اعلام شناسه خود به پذيرنده ، خريد خود را انجام دهيد .

 

 • اگر در هنگام خريد در حساب ايپول خود شارژ نداشتيم چه كنيم ؟

در صورت مراجعه ، اگر پذيرنده قابليت شارژ داشته باشد مي توان وجه نقد خود را به پذيرنده بدهيد تا حساب شما را شارژ كند و سپس مي توانيد خريد خود را از همان پذيرنده انجام داده و يا اينكه اگر دوستانتان ايپولي هستند مي توانيد به همين طريق حساب ايپولي خود را شارژ نمائيد 

 

 • چطور مي توانم حساب ايپولي خود را شارژ كنم ؟

از صفحه اول نرم افزار گزينه افزايش اعتبار را انتخاب كرده و در صفحه باز شده در كادر اول مبلغ مورد نظر را به ريال وارد كرده و در كادر دوم نام بانك را انتخاب كرده و گزينه پرداخت را مي زنيم .

 

 • جايزه متعلق به چه كساني است؟

اين جوايز بين كاربراني كه از پذيرندگان ايپولي خريد مي كنند بصورت اتفاقي تعلق مي گيرد كه اين افراد را نرم افزار بدون دخالت كاربران يا طراحان انتخاب مي كند .

 

 • از جوايز خود چگونه استفاده كنيم؟

مهلت استفاده داخل پنل شما ، صفحه جوايز مشخص شده است.

 

 • آيا در صورت معرفي نرم افزار به ديگران سودي به من تعلق مي گيرد؟

بله . هركاربر ايپولي شماره حساب ايپولي دارد كه زماني كه شما نرم افزار را به دوستانتان معرفي مي كنيد به او پيشنهاد كنيد در قسمت شماره حساب معرف ، شماره حساب ايپولي شما را وارد كرده و به اين صورت از هر خريد ايپولي او كسب درآمد كنيد .

 

 • آيا مي توانم خدمات بانكي هم انجام بدهم؟

بله . از صفحه اول گزينه خدمات بانكي را انتخاب كرده ، در اين قسمت مي توان پرداخت قبوض داشت ، ده گردش آخر حساب ايپولي خود را چك كرد ، انتقال وجه انجام داد ، هديه مالي ارسال كرد و …

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *